Mobil

Samsung Galaxy S11 Geekbenchte Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S11 modeli bu kez performans testlerinde ortaya çıktı.

Yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli olması beklenen Samsung Galaxy S11 akıllı telefonları için iddialar gelmeye devam ediyor.

Yeni Seri Samsung Galaxy S11

Geekbench üzerinden ortaya çıkan bilgilere göre söz konusu akıllı telefonların içerisinde Exynos 9830 serisi işlemciler yer almış olacak. Bu işlemcinin adının Exynos 990 olduğunu söyleyenler de var. İddiası yüksek işlemci modelinin 5G modem entegreli olarak geldiğini göreceğiz. Yani 5G desteği de sunulmuş olacak.

Telefonun belleği ise 12 GB. Açıkçası 12 GB RAM daha önce de kullanılmış ve Note 10 modelinde öne çıkmıştı.

Samsung Galaxy S11

3 farklı versiyonla geleceği konuşulan yeni akıllı telefonların ekran boyutları ise 6.4 inç, 6.7 inç ve 6.9 inç olarak değişiklik gösterecek. 3 farklı ekran boyutu sunulmasına karşın, ekran çözünürlük değerlerinin nasıl değişeceğini ise bilemiyoruz.

Bu özelliklerle performans testlerinde boy gösteren akıllı telefonların tek çekirdek puanı kısmında 427 puan aldığı ve çoklu çekirdek puanı kısmında ise 2326 puan alması dikkat çekici.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı