Mobil

Samsung Galaxy S11 Ekran Boyutları Ortaya Çıktı

Galaxy S11 ekran boyutları ortaya çıktı. 3 farklı ekran boyutunun sunulması beklenen telefonların ekran boyutu nasıl olacak?

Akıllı telefonlarını yeni amiral gemisi serisi ile güncellemeye hazırlanan Samsung, şu sıralar bu seriler üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Markanın yeni akıllı telefonları Samsung Galaxy S11 serisi ile devam edecek. Yeni amiral gemisi serisi akıllı telefonların özellikleri için de yavaş yavaş bilgiler gelmeye devam ediyor.

Son olarak telefonların teknik özelliklerini gösteren bazı detaylar paylaşıldı. Samsung’a oldukça yakın bir kaynak olarak bilinen Evan Blass tarafından, merakla beklenen akıllı telefonların ekran boyutları açıklandı. Telefonların ekran boyutları konusunda paylaşılan detaylara bakalım.

Samsung Galaxy S11 Ekran Boyutları Nasıl Olacak?

İlk olarak yeni akıllı telefonların 3 farklı ekran boyutuyla beraber geleceğini belirterek başlayalım. Telefonların ekran boyutu kısmında ilk seçenek 6.4 inç olacak. Bu model en küçük ekranlı model olacak. Bunun dışında ikinci ekran boyutu kısmında ise 6.7 inçlik bir ekran sunulacak.

Galaxy S11

İkinci modelde ekran boyutunun 6.7 inç olmasına karşın en büyük ekranlı model bu olmayacak. Üçüncü modelle oldukça geniş bir ekran sunulacak. Bu ekran 6.9 inçlik bir boyuta sahip olacak.

Çok daha geniş bir boyuta sahip olacak olan son ekranın, kavisli bir yapıda olması bekleniyor. Muhtemelen bu modelin Samsung Galaxy S11 serisinin Pro modeli olacağı düşünülüyor. Pro modelin başka ne gibi farkları olacağı ise net değil.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı