Mobil

Samsung Galaxy S10 Lite Özellikleri Belli Oldu

Samsung Galaxy S10 Lite akıllı telefon modeli için son detaylar ortaya çıktı. Samsung Galaxy S10 Lite detayları.

Samsung’un son amiral gemisi modellerinden biri olan Samsung Galaxy S10 serisi için yeni atılımlar gelmeye devam ediyor. Markanın bu seri için planlarını çoktan yaptığı ve seriye Samsung Galaxy S10 Lite isimli yeni bir telefon ekleyeceği biliniyor. Tanıtımı yapılmadan yeni akıllı telefon modeline ilişkin detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor.

Son olarak yeni akıllı telefon modelleri için sistem özelliklerini gösteren bazı sızıntılar yapıldı. Hem Samsung Galaxy S10 Lite modelinde yer alacak olan kameralar için detayları ortaya koyan sızıntılar, hem de yeni seri akıllı telefonların sistem özelliklerini ortaya koydu.

Samsung Galaxy S10 Lite Nasıl Bir Telefon Olacak?

Paylaşılan bilgilere göre Samsung Galaxy S10 Lite akıllı telefon modelinin içerisinde Snapdragon 855 serisi işlemciler yer alacak. Amiral gemisi işlemci modeliyle beraber gelecek olan akıllı telefon, RAM kısmında ise 8 GB RAM gibi iddialı bir değere sahip olacak.

Ekran kısmında ise 6.7 inçlik bir panel bulunacak ve Super AMOLED ekranların çözünürlük değeri de FHD+ olarak karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy S10 Lite

Kameralar kısmına geçtiğimiz zaman ise 48 MP değerinde ana kamera kullanıldığını göreceğiz. 12 MP değerinde ultra geniş açılı kameralar ve 5 MP değerinde de derinlik sensörü kamerası karşımıza çıkacak.

Ön kısımda da 32 MP değerinde tek bir kameranın kullanılmasını bekliyoruz. Bu detaylarla beraber Samsung Galaxy S10 Lite modellerinin ne zaman tanıtılacağı ise net değil.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı