Mobil

Samsung Galaxy S10 5G Fiyatları Belli Oldu

Samsung Galaxy S10 5G versiyonu için beklenen fiyatlar ortaya çıktı. Samsung Galaxy S10 5G fiyatları nasıl?

Samsung Galaxy S10 serisi görkemli bir etkinlikle beraber tanıtılmıştı. Tanıtımın hemen sonrasında ise Samsung Galaxy S10 ve Plus modellerinin satışa çıktığını gördük. İki yeni akıllı telefonun dışında bir de özel versiyon duyurulmuştu. Bu özel versiyonun Samsung Galaxy S10 5G modeli olarak tanıtıldığını gördük.

5G destekli modelin fiyatı kısmında ise net bir açıklama yapılmamıştı. Serinin fiyatlarının nasıl olacağını merakla bekliyorduk. Beklenen açıklama bugün geldi.

Samsung Galaxy S10 5G Fiyatları Nasıl?

Samsung Galaxy S10 5G akıllı telefonlarının fiyatlarının ana seriye göre biraz daha yüksek olduğu görülüyor. Bu modelin en büyük farkının 5G desteği olduğunu biliyoruz. 5G destekli olmasının yanında söz konusu modelin depolama alanı ve RAM bellek kısmında da bir artısı var.

RAM bellek kısmında bu model 8 GB RAM bellek sunuyor. 8 GB RAM bellek miktarına yer verilen akıllı telefonun depolama alanı kısmında da 512 GB seçeneğine yer verdiğini görmek mümkün olacak. Hem RAM bellek kısmında hem de depolama alanı kısmında üst segment seriler göreceğiz.

Yeni akıllı telefonların depolama alanı kısmında daha iyi bir seçenek isteyen kullanıcıların ise fiyat kısmında fark ödemesi gerekecek. 8 GB RAM bellek kullanan ve depolama alanı da 512 GB olan model için istenen ücretin 1220 dolar olduğunu ekleyelim.

Samsung Galaxy S10 5G

Depolama alanını arttırmak istediğiniz zaman ise 1360 dolar ödeme yapmanız gerekiyor. Tabii ki söz konusu akıllı telefonların hemen satışa çıkması da beklenmiyor.

Bu modelin 5G destekli olarak 16 Nisan tarihinde ön siparişe açılacağı bilgisi var. İlk olarak Samsung’un kendi ülkesi olan Güney Kore genelinde başlayacak olan satışlar, ABD’den devam edecek ve sonrasında Avrupa ülkelerine de yavaş yavaş satışlar açılmaya başlayacak. Şu an için satışların ne kadar süre sonra tamamen başlayacağı konusunda ise bir açıklama yapılmadığını ekleyelim. Ülkemizde bu versiyonun satılması beklenmiyor. Yine de bir süre daha satış açıklamalarını takip etmek gerekiyor.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı