Mobil

Samsung Galaxy Note 20 Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 20 kamera tasarımı için ilk görseller ortaya çıktı.

Samsung bu sene çıkarma yaptı ve yeni seri akıllı telefonlarını kullanıma sundu. Galaxy S20 serisiyle istediğini alan markanın bir sonraki amiral gemisi serisi akıllı telefon modeli ise Samsung Galaxy Note 20 olarak karşımıza çıkacak.

En az Galaxy S20 serisi kadar ilgi gören bir başka seri olan Note serisinin yeni akıllı telefonlarında nasıl özelliklere yer verileceği ise henüz netlik kazanmadı. Bunun için çok fazla bir bilginin paylaşılmadığını da biliyoruz. Fakat tasarım kısmında yavaş yavaş bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Son olarak yeni seriye ait olduğu belirtilen kılıf görselleri yayınlandı.

Samsung Galaxy Note 20 Aynı Arka Kamera ile Gelecek

Kılıf görselleri yeni seri akıllı telefonların arka kapak tasarımının nasıl olacağını ortaya çıkarmış durumda. Buna göre söz konusu akıllı telefonların arka kısmında Galaxy S20 Ultra modelinde yer alan kamera tasarımı kullanılacak.

Samsung Galaxy Note 20

Geniş dikdörtgen şeklinde bir yapıya sahip olacak olan kamera alanında 4 arka kameranın kullanılması bekleniyor. Toplamda 4 arka kameranın dışında bir de flaş ışığının bulunacağı bölümde daha ne gibi artılar olacağını zaman gösterecek.

Şimdilik sadece kamera alanı için tasarım detaylarının ortaya çıktığını ekleyelim. Bunun dışında genel tasarımın nasıl olacağı konusunda hala soru işaretleri var. Çerçevesiz bir model bekleniyor ancak kesin tasarım için biraz daha beklemek gerekecek.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı