Mobil

Samsung Galaxy Note 10 Lite Görselleri Ortaya Çıktı

Galaxy Note 10 Lite için detaylar ortaya çıktı.

Bir süredir merakla beklenen yeni akıllı telefonlar Galaxy Note 10 Lite modelleri için beklenen haberler gelmeye başladı. Telefonların özelliklerinin nasıl olacağı konusunda bazı bilgiler paylaşılmıştı ancak şimdi ise yeni serinin görselleri yayınlandı. CES 2020 kapsamında tanıtıma çıkması beklenen yeni serinin görsellerinin ortaya çıkması, tasarımı bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. Dilerseniz yeni akıllı telefonların özelliklerinden ve fiyatından daha detaylı olarak söz edelim.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Paylaşılan görseller bir süredir konuşulan kare şeklinde kamerayı doğruluyor. Arka kısımda kare şeklinde bir kamera alanı kullanacak olan telefonun 3 kamerasının yanında bir de flaş ışığının bulunduğunu göreceğiz.

Ön kısımda ise yeni akıllı telefonların köşelerinin kare şeklinde bir tasarımla geldiğini görmek mümkün olacak. Bunun dışında ekrana gömülü bir ön kameranın kullanıldığını göreceğiz.

Galaxy Note 10 Lite

S-pen akıllı kalemleri ve yenilenmiş olan tasarımları dışında söz konusu akıllı telefonların Exynos 9810 serisi işlemcilere sahip olduğunu göreceğiz.

6.7 inç geniş ekran kullanması ve S-AMOLED ekran teknolojisinde 1080 X 2400 piksel çözünürlük değerine yer verileceğinden söz ediliyor. Tüm bu özelliklerinin yanında 3 adet 12 MP değerinde arka kamerasının olması beklenen Samsung Galaxy Note 10 Lite akıllı telefonlarının kısa süre sonra tanıtıldığını göreceğiz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı