Mobil

Samsung Galaxy Note 10 Konsept Tasarımı Paylaşıldı

Samsung Galaxy Note 10 modeli için bu kez konsept videosu yayınlandı. Samsung Galaxy Note 10 konsept videosunda yer alan tasarım detayları neler?

Akıllı telefonların yeni amiral gemisi serisi olması beklenen Samsung Galaxy Note 10 modeli için geri sayım başladı. Çok kısa bir süre sonra yeni akıllı telefon modellerinin tanıtıma çıkmasını bekliyoruz. Ağustos ayı gibi tanıtıma çıkacak olan akıllı telefon için konsept çalışmaları da paylaşılmaya devam ediyor.

Son olarak yeni akıllı telefon modeli için konsept tasarımın paylaşıldığını gördük. Paylaşılan konsept tasarımı çok önemli detaylarında ortaya çıkmasını sağladı. Bu çalışmaya göre yeni akıllı telefonların bağlantı teknolojileri konusunda da bilgiler veriliyor.

Samsung Galaxy Note 10 Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Yeni akıllı telefon modelinin konsept videosunda önemli detaylar var. İlk olarak telefonların kulaklık girişinin olmadığı görülüyor. Kulaklık girişlerinin çıkarıldığı akıllı telefonun, Infinity O ekran tasarımıyla beraber geldiğini görmek mümkün olacak.

Ekran kısmında sadece ortalanmış olan bir ana kamera olduğunu göreceğiz. Ekrana gömülü bir kamerayla beraber gelecek olan akıllı telefonun arka kapak tasarımı kısmında da farklılıklar sunduğunu görmek mümkün olacak.

Telefonların arka kapak kısmında üst üste sıralı olan üç arka kamera kullanıldığı vurgulanmış. Yine kavisli ekran kenarlarının kullanıldığını göreceğimiz akıllı telefonun arka kısımda herhangi bir parmak izi sensörü bulunmuyor. Bu demek oluyor ki söz konusu akıllı telefonlarda ekrana gömülü parmak izi kullanacağız.

Bunun dışında genel olarak Samsung Galaxy Note 9 akıllı telefonlarına benzer bir tasarıma yer verildiğini söyleyebiliriz. Bu özelliklerin dışında Samsung Galaxy Note 10 modellerinde daha ne gibi ayrıcalıkların ve tasarım farklılıklarının sunulacağı ise bilinmiyor.

Videoda yer alan detayların dışında telefonların nasıl özelliklere sahip olacağını Ağustos ayında göreceğiz. Yeni model tanıtıldığı zaman sitemizde yer vereceğiz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı