Mobil

Samsung Galaxy Fit e Resmi Sitede Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Fit e bileklikleri resmi sitede ortaya çıktı. Samsung Galaxy Fit e nasıl bir model olacak?

Samsung’un Galaxy S10 serisiyle beraber tanıttığı yeni bileklik modelleri için detaylar belli olmaya devam ediyor. Aslında bilekliklerin özellikleri neredeyse tamamen ortaya çıkmıştı. Fakat her ne kadar bileklik özellikleri tam olarak açıklanmış olsa da çıkış tarihi ve fiyat konusunda detaylı bilgiler açıklanmamıştı. Şimdi ise uygun fiyatlı bileklikler olan Samsung Galaxy Fit e modelinin fiyatı ve çıkış tarihi konusunda detaylar ortaya çıktı.

Bilekliklerin Arnavutluk web sitesi üzerinden fark edilmeden yayınlandığını gördük. Samsung tarafından fark edilir edilmez sayfa kaldırıldı ancak bu süre içerisinde detaylar belli olmuş oldu.

Samsung Galaxy Fit e Ne Kadar Fiyatla Satılacak?

Paylaşılan bilgilere bakacak olursak Samsung Galaxy Fit e bilekliklerin Mayıs ayı içerisinde satıldığını göreceğiz. 21 Mayıs tarihinde başlayacak olan satışlarda liste fiyatının ise 35 dolar olduğunu göreceğiz. 35 dolar gibi bir satış fiyatının olması, uygun fiyatlı serinin bir hayli yüksek bir satış rakamına ulaşacağını gösteriyor.

Bilekliklerin özelliklerine baktığımız zaman ise fiyatına göre oldukça iyi bir seri gördüğümüzü söyleyebiliriz. Bileklik, kalp atışı hızını ölçebiliyor ve egzersizleri tanımlayabiliyor. Egzersiz takip sisteminin yanında, uyku takibi özelliği ve adım sayma özelliği gibi özelliklerde var.

Samsung Galaxy Fit e

Biraz daha gelişmiş bir ekrana sahip olan bileklik, POLED paneller beraber geliyor ve 0.74 inçlik bir ekran boyutu kullanıyor. 70 mAh değerinde bataryası bulunan bilekliğin, üç farklı renk seçeneğine sahip olduğunu görmek de mümkün olacak.

Bilekliklerin sarı, siyah ve beyaz renk seçenekleri olacak. Bu üç renk seçeneğinin dışında farklı bir renk seçeneğinin sunulması ise beklenmiyor. Ülkemizde de satılmasını beklediğimiz bilekliklerin ülkemiz satış fiyatının nasıl olacağı da merak edilen bir başka nokta.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı