Mobil

Samsung Galaxy A70 Özellikleri Ortaya Çıktı

Yenilenmiş tasarımıyla gelecek Samsung Galaxy A70 akıllı telefonları için detaylar ortaya çıkıyor. Bu kez TENAA onayı ortaya çıktı.

Samsung’un yeni akıllı telefonları birbiri ardına tanıtılmaya devam ediyor. Amiral gemisi akıllı telefonların tanıtılmasının hemen ardından A serisi için yenilemeler gelmeye başladı. İlk olarak Samsung Galaxy A50 modelinin öne çıkarıldığını gördük. Bu modelin hemen arkasından ise iki yeni Galaxy A serisinin daha geleceği ortaya çıkmıştı. Yeni modellerden biri olacak olan Samsung Galaxy A70 için şimdiden detayların ortaya çıktığını da ekleyelim.

Samsung Galaxy A70 Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Samsung Galaxy A70 akıllı telefonları için paylaşılan TENAA görselleri, tasarımın ortaya çıkmasını sağladı. Ön kısımda su damlası çentik alanının kullanıldığı bir ekran tasarımına yer verileceğini net bir şekilde görülüyor.

Su damlası çentik alanı dışında arka kısımda ise üst üste sıralı üç kamera kullanıldığını görmek mümkün olacak. Köşeye konumlandırılmış olan üç kameranın hemen altında da flaş ışığının yer aldığını görmek mümkün olacak.

Samsung Galaxy A70

Hem ekran tasarımında hem de arka kapak tasarımında yeni nesle geçiş yapmış olacak Samsung Galaxy A70, 6.7 inçlik bir de ekrana sahip olacak. Oldukça geniş bir kullanım alanının yer verileceği ekranlarda yine AMOLED teknolojisini göreceğiz.

Tasarım ve ekran özellikleri dışında ortaya çıkan son detayın da pil kapasitesi olduğunu ekleyelim. Pil kapasitesi kısmında 4400 mAh değerinde bir batarya göreceğiz. Ne yazık ki bataryanın hızlı şarj ya da kablosuz şarj desteğinin olup olmadığını şu an için bilemiyoruz.

Henüz sistem özellikleri de paylaşılmayan Galaxy A70 akıllı telefonlarının tanıtım tarihi konusunda net bir bilgi yok. Muhtemelen tanıtım çok gecikmeyecek ve önümüzdeki aylar içerisinde yeni akıllı telefonların ortaya çıktığını göreceğiz. Öyle ki telefonların TENAA onayını da almış olması, sürenin oldukça kısaldığını gösteriyor.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı