Mobil

Samsung Galaxy A60 ve M40 Güncelleme Almaya Hazırlanıyor

Samsung Galaxy A60 ve M40 modeli için Android 10 güncellemesi yolda.

Samsung, amiral gemisi akıllı telefon modelleri için hızlı bir çalışma yapmış ve Android 10 güncellemelerini sunmuştu. Amiral gemisi akıllı telefon modelleri için yayınlanan güncellemeler bir yana şimdi ise orta segment modeller için Android 10 dağıtımı başladı.

Bu noktada güncelleme alan son modeller ise M20 ve M30 akıllı telefonları olmuştu. Çok kısa bir süre önce M30s modeli için de güncellemelerin sunulmaya başlayacağını gördük. Şimdi ise hedefteki cihazların Samsung Galaxy A60 ve M40 modelleri olduğu ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A60 ve M40 Güncellemeyi Ne Zaman Alacak?

Her iki akıllı telefon modeli için de güncellemelerin ne zaman geleceği konusunda bir açıklama yok ancak her iki akıllı telefon modelinde de OTA üzerinden güncellemenin sunulduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Samsung Galaxy A60 ve M40

Her iki modelinde Wi-Fi Alliance sertifikasında güncellemeleri aldığı görülüyor. İki akıllı telefon modelinde de Android 10 kullanıldığını görmemiz, yakın zamanda güncellemelerin geleceğinin en büyük kanıtını oluşturuyor.

Güncellemenin ne zaman yayınlanacağı kısmında ise kesin bilgiler bulunmuyor. Bunun için Samsung’un yapacağı açıklamaları beklememiz gerekecek. Bu arada her iki akıllı telefon modelinin de orta segment seriler olduğunu hatırlatalım.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı