Mobil
Trend

Samsung Galaxy A60 TENAA Üzerinde Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A60 akıllı telefonlarının tanıtımı öncesinde detayları paylaşıldı. Samsung Galaxy A60 nasıl bir telefon olacak?

Akıllı telefon dünyanın iddialı markası Samsung, yeni akıllı telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. Marka son olarak Samsung Galaxy A70 modeli için beklenen tanıtımı gerçekleştirdi. Bunun dışında A50 modelinin detayları da ortaya çıktı. Şimdi ise bir başka model olmasını beklediğimiz Samsung Galaxy A60 akıllı telefonlarının detayları ortaya çıktı.

Bu kez paylaşılan bilgiler ise çok iddialı bir akıllı telefonun geleceğini gösteriyor. Son olarak TENAA üzerinden yeni akıllı telefonlarla ilgili bilgiler paylaşıldı.

Samsung Galaxy A60 Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Yeni akıllı telefon hakkında en çok merak edilen kısımların başında tasarım geliyor. Tasarım kısmında yeni serinin son A modellerini yansıtmaya devam edeceği görülüyor. Buna göre Samsung Galaxy A60 akıllı telefonlarının ekrana gömülü ön kamerayla beraber geleceğini görüyoruz. Ekrana gömülü ön kamera, çerçevesiz tasarım sunulmasını sağlayacak.

Bunun dışında arka kapak kısmında ise üst üste sıralı 3 kamera göreceğiz. Köşeye konumlandırılmış olan üçlü arka kameranın dışında bir de parmak izi sensörüne yer verildiğini göreceğiz. Parmak izi sensörlerinin de ortalandığını görmek mümkün olacak. Bu kısımda önemli bir değişiklik olmadığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Samsung Galaxy A60

Artık 3 arka kameralı tasarım Samsung için de standartlaşmaya başladı. Aynı şekilde ekran üzerinde kamera tasarımı da standart olarak gelen özelliklerden biri olmaya başladı. Tasarım kısmında sunulan bu özellikler dışında teknik özellikler için de bilgiler var.

Buna göre Samsung Galaxy A60 akıllı telefon modelinde 8 çekirdekli bir işlemci yer alacak. İşlemcinin serisi ya da markası belli değil ancak 2.0 GHz saat hızına yer verileceği konusunda bilgiler var.

Ram bellek miktarı kısmında ise iki farklı seçenek karşımıza çıkacak. 6 GB RAM bellek miktarını ve 8 GB RAM bellek miktarını göreceğiz.

Samsung Galaxy A60

Değişen RAM bellek miktarına göre depolama alanının da değiştiğini görmek mümkün olacak. Son olarak kamera detaylarından söz edelim. Buna göre 16 MP + 8 MP + 5 MP kamera dizilimi göreceğiz. 2000-2500 TL arasında bir fiyatla geleceği de söylenen akıllı telefonun 10 Nisan’da satışta olacağı iddiası da var.   

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı