Mobil

Samsung Galaxy A30 için Android 10 Geldi

Samsung Galaxy A30 için yeni güncelleme yayınlandı.

Samsung’un yeni akıllı telefonları kısa süre önce tanıtıldı. Her ne kadar ilgi yeni telefonlara çevrilmiş olsa da Samsung Galaxy A30 kullanıcıları için de sevindirici haberler var. Bu kez yeni seri akıllı telefonların güncellemesi duyuruldu.

Samsung Galaxy A30 için Android 10 müjdesinin verilmesinin ardından güncellemenin detayları da belli oldu. İlk olarak One UI 2 arayüzünün kullanıma girdiğini eklemek gerekiyor. Yeni arayüzle beraber telefonların yetenekleri artarken bir yandan da güvenlik güncellemeleri sunulmuş oldu.

Samsung Galaxy A30 Güncellemesi Geldi

Güncellemenin toplamda 1.4 GB gibi bir boyutu olduğunu ekleyelim. Kademe kademe dağıtılmaya başlayan güncellemenin güvenlik yaması kısmında ise 1 Şubat 2020 güvenlik yamalarını kullanıma aldığı görülüyor.

Yenilenmiş olan navigasyon kullanımları ve karanlık mod gibi artılarla beraber gelen Android 10 güncellemesinin tüm kullanıcılara ulaması ise biraz zaman alacak.

Güncellemenin tüm kullanıcılara ulaşması için birkaç hafta beklemek gerekecek. Ülkemizde de satılan cihazlar için bu durum değişmiyor. Kullanıcıların belli aralıklarla yazılım güncellemelerini kontrol etmesi yeterli olacaktır.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı