Mobil

Samsung Galaxy A20e Netlik Kazanmaya Başladı

Samsung Galaxy A20e bu kez FCC onayını aldı. Samsung Galaxy A20e nasıl özelliklere sahip?

Samsung’un A serisi akıllı telefonları için kısa süre içerisinde bir güncelleme daha yapılacak. Bu senenin en popüler akıllı telefonlarından biri olan Samsung Galaxy A20 akıllı telefonlarının biraz daha uygun fiyatlı bir modeli olmasını beklediğimiz Samsung Galaxy A20e akıllı telefonları için gelen son bilgiler ise uygun fiyatlı ideal bir akıllı telefon sunulacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy A20e FCC Sertifikasını Aldı

Yeni akıllı telefonların tekrar gündeme gelmesinin nedeni FCC onayının da alınmış olması. FCC onayından sonra bazı özelliklerin netlik kazandığını söylemek de yanlış olmayacaktır.

Buna göre yeni akıllı telefonların 5.8 inçlik bir ekranla beraber gelmesi bekleniyor. Su damlası çentik alanı nedeniyle ekran kullanım alanının daha geniş olduğunu göreceğimiz akıllı telefon, uygun fiyatlı bir seri olacak.

Haliyle amiral gemisi akıllı telefonlarında sunulan özellikleri beklememek gerekecek. Bunun dışında orta segment modeller için de ideal bir ürün sunulduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Fiyat performans odaklı akıllı telefonun işlemci kısmında sunacağı Exynos 7887 serisi de bu durumun en büyük kanıtı olarak gösterilebilir.

Yeni akıllı telefonların tüm bu özelliklerinin dışında 3 GB RAM bellek miktarına sahip olacağını ve depolama alanı kısmında da 64 GB seçeneğiyle geleceğini ekleyelim.

Samsung Galaxy A20e

3000 mAh değerinde bataryaları ve arka kısımda çift kamera gibi artılarla beraber geleceğini düşündüğümüz Samsung Galaxy A20e modeli için çok beklemeye de gerek yok.

FCC onayına bakacak olursak yeni akıllı telefonlar 10 Nisan gününde tanıtılacak. 10 Nisan tanıtımı sonrasında tüm özelliklerin ortaya çıktığını göreceğiz. Özellikle fiyat konusunda nasıl bir seri sunulacağı merakla bekleniyor.

Baştan beridir bu modelin uygun fiyatlı bir seri olacağını söylüyoruz ancak tam olarak nasıl bir fiyat aralığının sunulacağı konusunda kesin bilgiler yok. Samsung’un bu modelle beraber Xiaomi gibi uygun fiyatlı rakiplerine kafa tutacağını düşünüyoruz. Haliyle fiyat kısmı da oldukça önem verilen bir bölüm olarak karşımıza çıkıyor. Tanıtımdan sonra tüm bunların cevabını almış olacağız.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı