Rüyada Asılmak - İdam Edildiğini Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Asılmak - İdam Edildiğini Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada asılıp idam edildiğini görmek ne anlama gelir, nasıl yorumlanır?

Bir kimsenin rüyasında asıldığını görmesi; devlet başkanından ya da vekilinden büyük bir nimete ve şana ulaşılacağına delalet eder. Eğer kişi rüyasında devlet başkanının emri ile asıldığını görür ise; büyük bir iyilik göreceğine delalettir. Bir toplum tarafınca idam edildiğini gören kimse o topluluğa reis olur ve onlara emreder şeklinde yorumlanır.

Rüyada Deniz Yolculuğu Yaparken Asıldığını Görmek

Bir kimsenin rüyasında deniz yolculuğu yaparken asıldığını görmesi; o kimsenin bu rüyası hayra alâmettir. Rüyasında idam edildiğini gören bir kimsenin gerçek hayatta, yoksul kimseler için hayra ve gizli saklı şeylerin meydana çıkmasına, zenginler için fenalığa ve işlerinin bozulmasına delalet eder.

Yaşlı Bir Kimsenin Kendisini Astığını Görmesi

Yaşlı bir kimsenin rüyasında kendisini astığını ve halkında onu seyrettiğini görmesi; o kimsenin bulunduğu yerde büyük bir kişi haline geleceğine, herkesin akıl alacağına ya da yönetici olacağına delalet eder. Kişinin rüyasında kendini asması ve akrabalarının da seyrettiklerini görmesi, akrabalar tarafından sevilip sayılacağına ve sözünün dinleneceğine delalettir..

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.