Oyun

Rex Another Island Oyunu Ücretsiz Oldu

Rex Another Island oyununun kısa süreli olarak ücretsiz olarak sunulduğu açıklandı. Rex Another Island nasıl ücretsiz olarak alınır?

Steam belli aralıklarla oyuncuları sevindiren kampanyalara imza atıyor. Dünyanın en büyük oyun servislerinden biri olan Steam’in bu kadar çok kullanılmasında etkili olan en büyük nedenlerin başında kampanyalar yer alıyor. Sürekli olarak oyunların indirime girdiğini ya da kampanya haberleri ile gündeme geldiğini görüyoruz.

Benzeri bir haberi de bugün aldık. Eğlenceli bir platform oyunu olan Rex Another Island için sevindirici bir haber geldi ve oyunun kısa bir süre için ücretsiz olduğu açıklandı. Rex Another Island ücretsiz sürümü için detaylara ve oyunun nasıl alınacağına bakalım.

Rex Another Island Ücretsiz Sürüm

Bağımsız bir geliştirici tarafından sunulan yapım, oldukça basit bir oynanışa sahip. Amaç oyunda yer alan altınları toplayıp hedefe ulaşmak. Çeşitli zorluklarda platformların bulunduğu yapım, her seviyede işlerin biraz daha zorlaştığı oyunlardan bir tanesi. Oyunun tutulmasındaki en büyük nedende zaten sürekli olarak zorlaşan yapısı.

Her seviyede eğlence biraz daha artıyor. Aslında Stram fiyatına baktığımız zaman da çok yüksek bir aralık görmüyoruz. Rex Another Island Steam üzerinden 6 TL gibi bir satış fiyatına sahipti. Şimdi ise oyunun tamamen ücretsiz olarak sunulduğunu gördük.

Rex Another Island

Oyunu ücretsiz olarak indirmek için yapmanız gereken işlemlerden de söz edelim. Yapacağınız işlemler oldukça basit işlemler. İlk olarak oyunun sayfasına girmeniz gerekiyor. Buradan oyunun sayfasına gidebilirsiniz.

Daha sonra “Get Rex Another Island” bölümüne gelmeniz ve buradan da Login To Add To Your Library seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Sizden bir IndieGala hesabı istenecek.

Hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Eğer yoksa giriş için bir hesap oluşturabilirsiniz. Ardından oyun indirilmiş olacak. Sonrasında Steam sayfasından oyunu indirmeniz ve oynamanız mümkün.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı