Bilgisayar

RedmiBook 14 Enhanced Özellikleri Açıklandı

RedmiBook 14 Enhanced güncellenmiş versiyon tanıtıldı. Yeni işlemcilerle RedmiBook 14 Enhanced geliyor.

Akıllı telefon sektöründe nasıl rekabet varsa, aynı şekilde bir başka rekabet ise bilgisayar modellerinde de devam ediyor. Bu alanda Apple’ın MacBook modellerine rakip olarak gelen birçok yeni serinin sunulduğunu görüyoruz. Son olarak yeni serilerden birisi de RedmiBook 14 modeli olmuştu. İlk etapta 8.nesil işlemciler tarafından desteklendiği açıklanan RedmiBook 14 modelinin, kısa süre sonra bir güncelleme aldığı görüldü.

Güncelleme sonrasında seriye RedmiBook 14 Enhanced ismi verildi ve güncelleme sonrasında  işlemciler için standartların değiştirildiği açıklandı. Ana modelde 8.nesil Intel işlemciler yer alıyordu. RedmiBook 14 Enhanced güncellemesi sonrasında yeni modellerin içerisinde ise 10.nesil Intel işlemcilerin yer alacağı ortaya çıktı.

RedmiBook 14 Enhanced Neler Sunacak?

Yeni bilgisayar sisteminin işlemcileri fark yaratacak kadar iyi. Cornet Lake ailesine dahil olan yeni işlemci serileriyle beraber fark yaratması beklenen RedmiBook 14 Enhanced sürümü kasa için de bazı değişiklikler getiriyor.

RedmiBook 14 Enhanced

Bu sürümle beraber gelen iki yeni renk seçeneği olduğunu da ekleyelim. Yenilenmiş olan işlemci ailesiyle beraber gelecek olan serinin en üst versiyonunun 699 dolar üzerinden satışa çıkacağı açıklandı.

Buna karşın serinin temel donanımı kısmında ise 559 dolar gibi bir fiyat söz konusu olacak. Satışların hemen başlayacağı açıklandı. Ülkemizde muhtemelen satışların başlanması beklenmiyor. Yine de resmi açıklamaları beklemek gerekiyor.  

Etiketler

Hakan ŞENTÜRK

1991 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı