Mobil

Redmi Note 9 Pro Görüntüleri Yayınlandı

Redmi Note 9 Pro görselleri ortaya çıktı.

Redmi serisinin en çok satan akıllı telefon modelleri arasında yer alan Redmi Note modelleri bu sene yenilenecek. Markanın kısa süre sonra Redmi Note 9 Pro akıllı telefonlarını tanıtması bekleniyor. Yeni telefonlarla ilgili olarak detaylar da gelmeye devam ediyor.

Son olarak yeni telefonlara ait olduğu iddia edilen görseller yayınlandı. Yayınlanan görseller Redmi Note 9 Pro tasarımını ortaya çıkarmış oldu. Bunun yanında telefonun bazı teknik özellikleri de ortaya çıkmış oldu.

Redmi Note 9 Pro Nasıl Bir Telefon?

Paylaşılan görsellere bakacak olursak, telefon arka kısımda kare şeklinde bir kamera alanı sunacak. Arka kısımda yer alacak olan kare şeklinde bu kamera alanının içerisinde 4 adet arka kamera olduğunu göreceğiz. Bunun dışında bir detay yok.

Redmi Note 9 Pro

Ön kısımda ise ekrana gömülü kamera kullanımı devam edecek. Diğer modellerde olduğu gibi ekrana gömülü tek bir ön kamera sunulacak. Telefonun tasarımı dışında teknik özellikleri kısmında ise ilk dikkat çeken işlemciler olacak. İşlemci kısmında Snapdragon 720G serisini göreceğiz. Yeni işlemcilerin yanında 6 GB RAM sunulması bekleniyor.

Bu özelliklerle beraber Redmi Note 9 Pro telefonlarının önümüzdeki ay içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı