Mobil

Redmi Note 8 Pro İddialı Geliyor

Redmi Note 8 Pro akıllı telefonları için yeni bilgiler ortaya çıktı. Redmi Note 8 Pro nasıl bir akıllı telefon olacak?

Akıllı telefon dünyasında kendisini göstermek adına çok önemli adımlar atan Redmi, Xiaomi markasından kopmasının hemen sonrasında yeni akıllı telefonlarını ardı ardına hazırlamaya başladı. Markanın son olarak sunmaya hazırlandığı akıllı telefon modellerinden birinin de Redmi Note 8 Pro akıllı telefonları olduğu ortaya çıktı.

Batarya kapasitesiyle fark yaratması beklenen yeni akıllı telefonların TENAA kayıtları üzerinden ortaya çıkmasının ardından, yeni akıllı telefonların özelliklerinin neler olacağı da görülmeye başladı. Bu noktada telefonların fark yaratan detayları olması bekleniyor.

Redmi Note 8 Pro Neler Sunacak?

Yeni akıllı telefonlarda 6.3 inçlik bir ekran bulunacak. Yeni ekranların Super AMOLED panel teknolojisinde olacağı ve Full HD+ çözünürlük değeri sunulacağı da gelen bilgiler arasında. Bu detayların dışında söz konusu akıllı telefonların 5000 mAh değerinde bataryalarının bulunacağı bilgisi de var.

Dikkat çeken batarya kapasitesine ek olarak sunulacak olan işlemcilerin MediaTek Helio G90T olacağının bilgisi verildi. Redmi Note 8 Pro kamera kısmında da iddialı bir model olacak.

Redmi Note 8 Pro

Bu telefonda 64 MP değerinde ana kamera kullanılması bekleniyor ve 64 MP değerinde ana kameranın yanında 12 MP + 8 MP değerinde iki kamera daha sunulması ve ToF sensörlerine yer verilmesi bekleniyor.

Canlı canlı görselleri ortaya çıkan Redmi Note 8 Pro modeli için tanıtımın çok kısa bir süre içerisinde yapılması bekleniyor. Tanıtımın kısa süre sonra yapılması beklenen modelin fiyatı için beklenen değer ise 250 Euro olarak karşımıza çıkıyor. Tabii ki kesin fiyat bilgisi de tanıtımın hemen sonrasında kesinlik kazanmış olacak.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı