Mobil

Redmi Note 8 Pro Görüntüleri Gözüktü

Redmi Note 8 Pro görselleri ortaya çıktı. Redmi Note 8 Pro ilginç bir tasarımla gelecek.

Redmi Note 8 serisi için tanıtım yapılmasına çok kısa bir süre kaldı. Yeni akıllı telefonların tanıtımının ay sonunda yapılması bekleniyor. Ay sonunda tanıtılacak olan akıllı telefon modellerinin içerisinde amiral gemisi modeli olması beklenen seri ise Redmi Note 8 Pro akıllı telefonları olacak.

Ana modelden biraz daha farklı özelliklere sahip olması beklenen Redmi Note 8 Pro akıllı telefonlarının özellikleri kısmında detaylar bir yana, yeni modelin tasarımın için bazı bilgilerin ortaya çıktığını eklemek gerekiyor. Özellikle telefonların kamera tasarımının nasıl olacağı konusunda bilgiler ortaya çıkmış durumda.

Redmi Note 8 Pro Tasarımı

Yeni akıllı telefon modelinde ortalanmış bir kamera diziliminin gelmesi bekleniyor. Üst üste sıralı olan akıllı telefon kameralarında 4 arka kameranın bulunduğunu görmek mümkün olacak. Aslında genel olarak arka kapak tasarımıyla beraber serinin K20 akıllı telefonlarına benzediğini de söylemek yanlış olmayacaktır.

Redmi Note 8 Pro

Yeni akıllı telefonları işaret eden tasarımın dışında Redmi Note 8 Pro akıllı telefonlarının dikkat çeken bir sistemle beraber geleceği bilgisi var.

Öne çıkan tasarımının dışında başarılı teknik özellikleriyle fark yaratacağını düşündüğümüz Redmi Note 8 Pro akıllı telefonlarının tanıtımı için çok uzun bir süre kalmadığını ve yakın zamanda bilgilerin kesinlik kazanacağını ekleyelim.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı