Mobil

Redmi Note 7 ve 7 Pro Android 10 Güncellemesi Aldı

Redmi Note 7 ve Note 7 Pro için beklenen güncelleme yayınlandı. Android 10 geliyor.

Xiaomi’nin, MIUI 11 güncellemeleri devam ediyor. Firma son olarak Redmi Note 7 ve Note 7 Pro akıllı telefonlarına yeni güncellemelerini sunmuştu. MIUI 11 arayüzünün sunulduğu akıllı telefonlar için hem iyi haberler hem de kötü haberler verilmişti. Yeni arayüz güncellemesi sunulması iyi bir haber gösterilebilir ancak bu güncellemeyle beraber Android 9 işletim sistemi kullanılmaya devam etmişti.

Android 9 işletim sistemi üzerinden yeni arayüz kullanıma sunulmuştu. Arayüz güncellemelerinin sunulmasının ardından işletim sistemi değiştirilmemiş, aynı serinin kullanımı devam etmişti. Şimdi ise bu yönde sevindirici bir haber geldi.

Redmi Note 7 ve Note 7 Pro Android 10 Güncellemesi

Redmi Note 7 ve Note 7 Pro modelleri için bu kez Android 10 güncellemeleri dağıtılmaya başladı. Ardı ardına yayınlanan güncellemelerin ilk olarak Çin genelinde dağıtımı başladı. Şimdilik beta sürüm üzerinden yayınlanan güncellemenin kapalı beta olarak geldiğini göreceğiz.

Redmi Note 7 ve Note 7 Pro

Çin genelinde kapalı beta sürümlerinin yayınlanmasının ardından, herkese açık beta sürümlerinin yayınlandığını görmek mümkün olacak. Paylaşılan bilgilere göre 2020 yılının ilk çeyreğinde yeni Android sürümünün tüm kullanıcılara dağıtılması söz konusu olacak.

Başta Çin genelinde sunulacak olan güncellemenin tüm kullanıcılara ulaşacağını da ekleyelim. Güncelleme herkes için yayınlandıktan sonra bu konuda da bilgiler paylaşacağız.    

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı