Mobil

Redmi K20 Geekbench Skoru Ortaya Çıktı

Redmi K20 akıllı telefonları için beklenen tanıtım öncesinde özellikler ortaya çıktı. Redmi K20 neler sunuyor?

Akıllı telefon dünyasında en çok satan modellere yetişmeye başlayan Redmi, son olarak Note 7 modeliyle satışlarında ciddi bir yükseliş elde etmişti. Markanın yüksek satış rakamlarından sonra odağını çevirdiği akıllı telefon modellerinden birisi de Redmi K20 modeli oldu. Yarın tanıtılması beklenen akıllı telefonun özellikleri için de önemli bilgiler ortaya çıktı.

Redmi K20 Geekbench Skoru Nasıl?

Yeni akıllı telefonların çok iddialı orta segment modellerden biri olması bekleniyor. Bu modelin içerisinde yer alacak olan işlemcilerin Snapdragon 730 serisi olması bekleniyor. Yeni akıllı telefonların içerisinde yer alacak olan işlemcilerin Snapdragon 855 serisi olması bekleniyordu. Daha doğrusu bu yönde bir iddia vardı.

Fakat görünen o ki bu durum değişmiş olacak. Yeni akıllı telefonların içerisinde yer alan işlemci modelleri Snapdragon 730 serisi olacak.

Yenilenmiş olan ve amiral gemisi modellerini aratmayacak bir performans değerine sahip olması beklenen işlemcilerin yanında sunulacak olan RAM bellek miktarının ise 6 GB RAM bellek olması bekleniyor.

Redmi K20

Yeni akıllı telefonların içerisinde yer alan 6 GB RAM bellek miktarının dışında kamera kısmında da çift arka kameranın kullanıldığını görmek mümkün olacak.

16 MP + 8 MP değerinde çift arka kamerasını göreceğimiz telefonun 20 MP değerinde de tek bir ön kamerası bulunacak. Bunun dışında ekstra bir sistem artısı sunulması beklenmiyor.

Unutmadan Redmi K20 Geekbench skoru için de açıklama yapalım. Yeni akıllı telefonların tek çekirdek puanı kısmında 2569 puan aldığını görmekteyiz. Bunun dışında çoklu çekirdek puanı kısmında ise 7096 puanın alındığını görüyoruz. Tanıtımın yarın yapılacağını da bir kez daha hatırlatalım.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı