Oyun

Red Dead Redemption 2 için Yeni Mod Yayınlandı

Red Dead Redemption 2 oyunu için yeni bir düzenleme modu yayınlandı.

PlayStation oyun konsollarının en iddialı oyunları arasında yer alan Red Dead Redemption, geçtiğimiz aylarda yeni oyunuyla piyasadaki yerini almıştı. Red Dead Redemption 2 oyunu beklendiği gibi ilk olarak konsollara için satışa çıktı. Fakat bu kez sürpriz yapıldı ve oyunun PC sürümü de yayınlandı. Çok kısa bir süre önce yayınlanan PC sürümü, en az konsol kadar sürümü kadar ses getirdi.

Hatta oyunun PC sürümü o kadar iddialı geldi ki yüksek grafik özelliklerini karşılayacak olan ekran kartlarının sınırlı olduğunu gördük. En yüksek ayarda ve 4K çözünürlüğünde Nvidia RTX 2080 Ti ekran kartlarını bile zorlayan yapım için bu kez yeni modlar yayınlandı.

Red Dead Redemption 2 Yeni Modlarla Güncellendi

PC sürümüne sürekli olarak yeni modların eklenmeye başladığını gördük. Son olarak Photorealistic ReShade modunun yayınlandığını görmüştük. Morgan The Joker moduyla beraber yayınlanan yeni mod, oyuna önemli artılar getiriyor.

Öyle ki Photorealistic ReShade ile çok daha gerçekçi renklerin sunulduğunu ve dokulandırmaların da düzenlendiğini görüyoruz. Hem gölgeler hem de renk tonları için düzenlemeler yapan yeni modun, tüm kullanıcılar için sunulduğunu ekleyelim.

Daha gerçekçi renklerin ve dokuların sunulduğu moda benzer grafik düzenlemelerin yayınlanmaya devam edeceği de belirtiliyor. Bir yandan da ekran kartları için oyuna özel sürücülerin yayınlandığını ekleyelim.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı