Haberler

Recep İvedik 7 için Hazırlıklar Şimdiden Başladı

Recep İvedik 7 için ilk açıklamalar gelmeye başladı. İşte Recep İvedik 7 için yapılan ilk açıklamalar.

Sinema salonu sahipleri ve yapımcılar arasında yaşanan gerginlik nedeniyle vizyon tarihinde bir gecikme olan Recep İvedik 6 filmi için geri sayım tamamlandı. 8 Kasım itibariyle film vizyona girdi ve seri hayranlarıyla buluştu. İlk hafta izlenim rakamları oldukça yüksek seyreden filmin, henüz yeniz vizyona girmesine karşın, şimdilerde filmin yeni serisi için de iddialar gündeme gelmeye başladı. Son olarak Ekin Olcayto ile röportaj yapan Şahan Gökbakar, Recep İvedik 7 hazırlıklarına başladıklarını duyurdu.

Recep İvedik 7 Geliyor

1.006.437 izleyiciyle ilk haftadan rekora giden Recep İvedik 6 filminden sonra yapılan röportaj sonrasında Şahan Gökbakar tarafından yapılan açıklamalarda bu kez kahramanımızın Uzak Doğu’ya yolculuk yapacağı belirtildi.

Ünlü isim tarafından yapılan açıklamada yer alan ifadelere göre bundan sonraki serilerde çok daha farklı, macerası yüksek hikayelerle karşı karşıya kalacağız.

Recep İvedik 7

6.film ile zaten gündem olmuş olan yapımın 7.filminin de gelecek olması, serinin kendi rekorunu kırmasının yanında sinema tarihi için de en uzun soluklu serilerden biri olmasını sağlamıştı.

Uzun soluklu serinin bundan sonraki süreci de merak konusu. Beklenti sekizinci ve dokuzuncu yapımların da gelmesi. En azından şimdilik yedinci filmin geleceğinin kesin olduğunu söylemek mümkün oldu. Bundan sonraki filmler için de yine yapılacak olan açıklamaları beklemek gerekecek. Recep İvedik 7 için de henüz tarih konusunda bir bilgi paylaşımı yapılmadığını söylemek gerekiyor.  

Etiketler

Gökhan ÇAKIN

1990 Trabzon doğumluyum. KTÜ Beşikdüzü Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenimimi tamamladım. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı