Mobil

Realme X50 Pro Fiyatı Sızdırıldı

Realme X50 Pro fiyatı için yeni bilgiler sızdırıldı.

Realme markasının amiral gemisi akıllı telefonları arasında gösterilen iddialı akıllı telefonlardan biri olan Realme X50 Pro için sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak yeni seri akıllı telefonların performans testi sonuçları yayınlanmıştı.

Performans testi için yayınlanan sonuçlarda bu serinin amiral gemisi akıllı telefonlara dahil olacağını görmüştük. İddialı özelliklerle gelmesi beklenen yeni akıllı telefonlar için şimdi ise fiyat bilgisi ortaya çıktı. Bu kez telefonların ne kadar fiyatla satışa çıkacağı konusunda net bilgiler paylaşılmış durumda.

Realme X50 Pro Amiral Gemisi Serilerini Aratmayacak

Yeni akıllı telefonların fiyat kısmında da amiral gemisi serilerini aratmayacağını göreceğiz. Bu modelde 680 dolar gibi bir satış fiyatının belirleneceği ortaya çıkmış durumda. Realme daha çok uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla kendisini göstermişti. Markanın akıllı telefonlarının 500 dolar altında olduğunu ve bu şekilde öne çıktığını görmüştük.

Realme X50 Pro

Fakat bu seride durum biraz daha farklı olarak karşımıza çıkacak gibi duruyor. Bu seride 680 dolarlık bir fiyatın sunulması, amiral gemisi yarışına yeni seri akıllı telefonların da olacağını işaret ediyor.

Daha önce sızdırılan performans testleri sonuçlarında da yeni seri akıllı telefonların Snapdragon 865 serisi işlemcileri kullanacağı ve 12 GB RAM miktarına sahip olacağı öne çıkmıştı. Bu modelde de beklenen özelliklere yer verilecek olursa, fiyatın normal olduğunu söyleyebiliriz.    

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı