Mobil
Trend

Realme ve OnePlus Türkiye Pazarına Giriyor

Realme ve OnePlus modelleri için Türkiye müjdesi geldi.

Çinli akıllı telefon üreticilerinin genelde ülkemizde resmi olarak satış yapmadığını görüyoruz. Fakat son birkaç yıldır bu durum değişmeye başladı. Çinli akıllı telefon markaları bir bir pazara giriş yapmaya başladı. Daha önce Xiaomi bu konuda bir adım atmış ve hemen sonrasında ise Oppo’nun pazara giriş yaptığı görüldü. Şimdi ise Realme ve OnePlus markaları için yeşil ışık yakıldı.

Realme ve OnePlus Ülkemize Geliyor

Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou tarafından düzenlenen bir basın toplantısında hem Oppo markasının ilerleyişi konusunda açıklamalar yapıldı hem de Realme ve OnePlus markaları için sevindirici bir haber verildi.

Zhou tarafından paylaşılan bilgilere göre özellikle OnePlus markasının bu konuda çalışmalarını tamamladığı söyleniyor. Markanın resmi olarak Türkiye lansmanı yapması ve Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapması bekleniyor.

Realme ve OnePlus

Hemen sonrasında ise Realme markasının resmi olarak pazara giriş yapacağı söylendi. Her iki markanın da Oppo markasının altında faaliyet göstereceği konusunda bilgiler verildi.

İlk etapta hangi akıllı telefonların pazara sunulacağı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. Muhtemelen yeni amiral gemisi akıllı telefonların doğrudan ülkemizde de satıldığını göreceğiz. Özellikle OnePlus 8 serisi akıllı telefonlar için meraklı bir bekleyiş var.    

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı