Haberler

realme Türkiye’ye Geliyor

realme Türkiye pazarına giriş yapacak.

Yurtdışı kaynaklı firmalar bir bir ülkemize giriş yapmaya başladı. Özellikle akıllı telefon pazarında yatırımların artmaya başladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Son olarak Xiaomi bu konuda adımlar atmaya başlamıştı. Hemen sonrasında ise Oppo tarafından bir adım atıldı. Şimdi ise realme Türkiye pazarına giriş yapacağını resmi olarak duyurdu.

Firma tarafından yapılan açıklama sonrasında realme Türkiye faaliyetlerinin ne zaman başlayacağı da duyurulmuş oldu. İlk olarak 2018 Mayıs ayında kurulan ve şu anda 6 adet akıllı telefon ile pazarda bulunan markanın ülkemiz pazarında nasıl bir yol izleyeceği de ortaya çıkmış durumda.

realme Türkiye

realme Türkiye Pazarına Ne Zaman Girecek?

Elde edilen bilgilere göre yeni seri akıllı telefonlarıyla Türkiye’ye giriş yapacak olan marka, başta 3 farklı ürün satışı gerçekleştirecek. Şu an için zaten markanın 6 ürünü bulunmakta. İlk etapta 3 ürün ile satış başlayacak.

6 farklı ürün ile piyasada yer alan markanın şu sıralar genel akıllı telefon listesinde dünyada 7.sırada yer aldığını da ekleyelim. 18’den fazla ülke de satış yaptığı açıklanan markanın ülkemizde nasıl karşılanacağı ise bir başka merak konusu. Resmi satışların ise Ocak 2020 ayında başlaması beklentisi var.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı