Bilim & Teknoloji

Realme Band Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Realme Band bileklik modeli için tanıtım yapıldı.

Kısa süre yeni akıllı telefonlarını tanıtan Realme, telefonlara ek olarak bir de yeni akıllı bileklik modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Tasarımı ile dikkat çeken Realme Band akıllı bilekliklerinin fiyatı ve diğer tüm özellikleri de açıklandı.

Realme Band Nasıl Bir Bileklik Modeli?

Realme Band bilekliklerinde ilk dikkat çeken nokta, seride yer alan ekran oldu. 0.96 inçlik renkli ekran tamamen dokunmatik bir ekran değil. Dokunmatik ekran yerine dokunmatik tuş sunuluyor. Bu tuşu kullanarak kontrol yapabiliyorsunuz.

80 X 160 piksel çözünürlüğünde olan ekranın 64 karaktere kadar gösterme imkanı var ve bu şekilde bildirimler de gösterilebiliyor. Kavisli bir ekranla beraber gelen serinin ekstra bir şarj cihazına ihtiyaç duymadığını da ekleyelim.

Realme Band

Bu seride kordonu çıkardığınız zaman USB Type A üzerinden şarj yapma imkanını elde ediyorsunuz. 9 ayrı spor modunun  bulunduğu akıllı saatin kalp ritim ölçerle beraber detaylı bir spor takibi sunduğunu da ekleyelim.

Uyku takibi gibi ayrıca özellikleri de bulunan Realme Band serisinin satışlarının 9 Mart tarihinde yapılacağını ekleyelim. Kendi uygulaması üzerinden kontrol edilebilecek olan serinin fiyatının ise 20 dolar olduğunu eklemiş olalım. Ülkemizde de bu modelin satılmasını bekliyoruz. Tabii ki ülkemiz fiyatı için kesin bir bilgi bulunmuyor.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı