Oyun

PUBG Yapımcısı Oyun Telefonu Hazırlıyor

Tencent oyuncu telefonu için ilk bilgiler gelmeye başladı. Tencent nasıl bir telefon sunacak?

Akıllı telefonlar için yeni bir sınıf olarak karşımıza çıkmaya başlayan oyuncu telefonları, son yılların en çok gündeme gelen modelleri olmaya başladı. Markaların bu alanda sürekli yeni akıllı telefonlarını tanıttığını biliyoruz. Fakat gelen son haberler ilginç bir sürprizi ortaya çıkardı. Buna göre PUBG yapımcısı olarak bildiğimiz Tencent tarafından da özel bir oyuncu telefonu hazırlandığı ortaya çıktı.

Tencent Oyuncu Telefonu Üzerinde Çalışıyor

Son yılların en çok konuşulan oyunu olan PUBG oyununun yapımcısı olan Tencent, söz konusu oyuncu telefonu için markalarla özel bir anlaşma yapmaya karar vermiş durumda. Razer ya da Asus gibi bir marka ile anlaşarak oyuncu telefonu üretmesini beklediğimiz Tencent, bu telefonun detaylarının neler olacağı konusunda bir açıklama yapmadı.

Diğer oyuncu serisi akıllı telefonlarda olduğu gibi yüksek sistem özellikleriyle dikkat çekmesini beklediğimiz telefonların sistem konusunda nasıl farklar sunduğunu ise zaman gösterecek.

Tencent

Muhtemelen amiral gemisi akıllı telefonlarda yer alan sistem özelliklerini göreceğimiz akıllı telefonların, PUBG için özel bazı sistemlere sahip olması da bekleniyor.

Şimdilik PUBG oyunu için nasıl bir özelleştirme yapılacağı ya da telefonun tam olarak sistem özelliklerinin neler olacağını bilemiyoruz. Fakat kısa süre sonra bu konuda da detayların açığa çıkması bekleniyor. Özellikle hangi marka ile anlaşılacağı konusu merakla bekleniyor. Dediğimiz gibi Asus ile Razer markasının ilk akla gelen markalar olduğunu görüyoruz.   

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı