Oyun

PUBG Mobile Lite Güncellemesi Yayınlandı

PUBG Mobile Lite için güncelleme yayınlandı. PUBG Mobile Lite güncellemesi sonrasında önemli yenilikler geliyor.

Sadece konsollarda ya da bilgisayarlarda oynanan bir oyun olmayan PUBG, mobil sürümünde de bir hayli dikkat çeken oyunlar arasında yer alıyor. Hatta son dönemde piyasaya sürülen Lite sürümünün daha da ilgi çektiğini söylemek gerekiyor. Gelen bu ilgiye karşılık yapım tarafından da sürekli olarak güncellemeler sunulmaya devam ediyor. Son olarak PUBG Mobile Lite sürümü için 0.14.0 güncellemesi yayınlandı.

PUBG Mobile Lite Yeni Sürümü Neler Sunuyor?

Yeni güncellemenin nasıl özellikleri getireceği konusunda da açıklamalar yapıldı. Lite için yayınlanan yeni sürüm; WP teması ve ödülleri için yenilikler getiriyor. Bunun dışında oyuna yeni kıyafetlerin eklendiğini de görüyoruz.

Ayrıca bu sürümde yeni özelleştirme kılavuzlarının yayınlandığını ve yeni kullanıcı arayüzlerinin sunulduğunu da görüyoruz. Sadece sistemsel olarak değişiklikler sunmayan güncelleme, teknik kısımda da önemli yenilikler getiriyor.

PUBG Mobile Lite

Mesela güncelleme sonrasında grafik sistemi güncellemesi kullanıma girmiş oldu. Grafik güncellemesi ile oyunun grafikleri çok daha iddialı bir hale gelmiş oldu.

Bunun yanında bazı silahlar için sistem ve özellik yenilemelerinin de yapıldığı PUBG Mobile Lite 0.14.0 sürümünün genel olarak kararlılığı da arttırdığını eklemek gerekiyor.

Güncellemenin başta Hindistan olmak üzere birçok bölge için yayınlanamaya başladığını da belirtelim. Fakat güncellemenin ne zaman tamamlanacağı konusunda kesin bir bilgi ortaya çıkmadı. Muhtemelen güncellemelerin tamamlanması 1 haftayı bulacak.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı