Oyun

PUBG Mobile Drone Güncellemesi Yolda

PUBG Mobile için yeni güncelleme yolda. Bu kez Drone geliyor.

Battle Royale oyunları gittikçe kızışmaya başladı. Bu alanda en iddialı yapımlardan biri olan PUBG Mobile için yeni rakipler var. Bu rakiplerden birisi de Call of Duty mobil oldu. Sektöre hızlı bir giriş yapan Call of Duty oyununa rakip olabilmek adına PUBG Mobile için de güncellemeler yayınlanmaya başladı. Son olarak oyuna özel bir güncelleme yayınlanacağı duyuruldu.

PUBG Mobile Oyununa Yeni Güncelleme Geliyor

Yayınlanan güncelleme sonrasında yapıma Call of Duty Mobile sürümünde yer alan Drone özelliği eklenecek. Tüm oyun modlarında kullanılması beklenen Drone, şimdilik resmi olarak duyurulmuş değil. Şu an için bir YouTuber tarafından tespit edilen bir özellikten söz ediyoruz.

Modun ya da Drone güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı konusunda ise herhangi bir bilgi yer almıyor. Muhtemelen oyun içerisinde gözetleme amacıyla kullanılacak olan Drone cihazları için kontrolün nasıl yapılacağını gösteren bazı kontrol butonlarının yer aldığını da göreceğiz. Dediğimiz gibi güncelleme şu an için resmi olarak duyurulmuş değil.

Güncellemenin 2020 yılı içerisinde gelmesi bekleniyor. 2020 yılı içerisinde yayınlanacak olan güncellemenin boyutu ve diğer yenilikleri konusunda herhangi bir bilgi yok. Muhtemelen tüm modlar için yayınlanması beklenen Drone cihazının detaylarının neler olduğunu güncellemeden sonra göreceğiz. Şimdilik PUBG Mobile güncellemesinin duyurulmasını beklemek gerekiyor.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı