Oyun
Trend

PUBG Lite Türkiye’ye Geliyor

PUBG Lite oyunu için yeni bir haber var. Ülkemizde PUBG Lite oynanabilecek.

Oyun dünyasını sallayan yapımlar arasında yer alan PUBG, yeni versiyonlarla sürekli olarak güncellemeler almaya devam ediyor. Son olarak PUBG Lite versiyonunun yayınlandığını ve bu sürümle beraber düşük sistemli bilgisayarlardan da oyunun oynanabileceği bilgisi verilmişti.

Yapılan açıklamanın hemen ardından ise beta sürecinin başladığı açıklandı. Şimdi ise ülkemiz için sevindirici bir haber geldi. Bu kez oyunun beta sürecine ülkemizin de dahil edildiği açıklandı.

PUBG Lite Ne Zaman Geliyor?

Firma tarafından yapılan açıklama sonrasında PUBG Lite için ülkemizde sunucuların açılacağı ve beta sürecine ülkemizin de dahil edileceği resmiyet kazanmış oldu. Yeni oyunun nez amana açılacağı konusunda da bilgiler verildi.

Yapılan açıklamaya bakacak olursak beta sürecinde geçmek için ön kayıt yaptırmanız gerekiyor. Ön kayıt için çok fazla beklemek gerekmeyecek. Öyle ki bugün itibariyle kayıtların başladığının açıklandığını da ekleyelim.

Şimdilik sadece PUBG Lite için ön kayıtların açıldığını da ekleyelim. Canlı yayınlar için de kesin sürenin açıklandığını ekleyelim. 12 Mayıs itibariyle PUBG Lite için canlı yayınlarda başlamış olacak. Şimdilik sadece ön kayıt yaptırmanız mümkün bunun dışında beta sürecinin belli hediyeler sunduğunu da ekleyelim.

PUBG Lite

Şu an beta sürecine kayıt olan kullanıcılar için M416 Kaplan hediyesinin ve Çita paraşütü hediyesinin verileceğini de ekleyelim. Bunların dışında farklı bir hediye ya da sistem sunulmayacak. Şimdilik tüm bilgisayarlarda oynanamayacak olsa da birçok bilgisayarda yer alacak olan yapımın, ülkemizde de kısa süre içerisinde yaygınlaşması bekleniyor.

PUBG Lite sürümünün avantajları ve ne gibi yenilikler sunduğu konusunda detayları kısa süre sonra ele alacağız. Şimdilik ön kayıt işlemini gerçekleştirebileceğinizi belirtelim. Gelişmeler için sitemizi takipte kalın.   

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı