Oyun

PUBG için Yeni Güncellemeler Yolda

PUBG oyunu için yeni bir güncelleme ortaya çıktı. PUBG güncellemesiyle beraber gelen yenilikler neler? PUBG nasıl değişiklikler aldı? İşte son güncelleme bilgileri.

Battle Royale oyun türü içerisinde en fazla oynanan ve en çok dikkat çeken yapımlar arasında yer alan PUBG, ilgi biraz düştüğü zaman yeni güncellemelerle yeniden gündeme geliyor. Bu kez yapımda rakiplerin önüne geçecek yeni bir güncelleme hazırlığı söz konusu.

Yakın dönemde piyasaya sürülen ve PUBG için en önemli rakiplerden biri olarak değerlendirilen Apex oyununda gördüğümüz bazı özellikleri oyuna dahil edecek olan yapım, radyon mesajları için yeni bir sistem geçiş yapıyor. Bahsettiğimiz gibi yeni radyo sistemi Apex oyunundan esinlenerek karşımıza çıkacak.

PUBG 30 Sürümünde Neler Gelecek?

Yenilenmiş olan radyo mesajları ekranını açmak için farenizin tekerleğini kullanmanız yeterli olacak. Radyo menüsünü açtığınız zaman, tüm mesajları ekranda görebiliyorsunuz. Ekranda düşman durumu, yardım ihtiyacı ve daha birçok mesajın yer aldığını göreceksiniz.

Bunun dışında koordinasyonu arttıracak olan yeni bir düzenlemede söz konusu olacak. Artık düşman konumunuzu seçtiğiniz zaman, harita üzerinde bu konum işaretleniyor ve arkadaşlarınıza bu koordinatlara göre belirlenen mesafe okunuyor.

Grup içerisinde koordinasyon olma konusunda çok daha başarılı bir seri sunacak olan yeni güncellemelerin, koordinasyonu arttırmasının yanında işleyişi de zenginleştirdiğini görmek mümkün olacak.

PUBG

Güncellemeyle beraber PUBG oyunu için yeni silahların kullanıma gireceğini de ekleyelim. Desert Eagle tabanca başta olmak üzere belli başlı yeni silahların kullanıma girdiğini de eklemek gerekiyor.

Son olarak güncellemenin dikkat çeken bir başka yönü ise çıkıntılar üzerinden tırmanma özelliği. Bu özellik sayesinde de kullanıcıların engellerin kenarlarına tutunması ve yukarı tırmanmaları mümkün kılınıyor.

Tabii ki Apex oyunundan alışık olduğumuz bu özelliğin biraz daha geliştirildiğini de eklemek gerekli. Daha işlevsel bir özellik söz konusu. PUBG için tüm bu yenilikleri sunacak ve oyun içi hatalarını giderecek olan güncellemenin, kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Güncellemenin sürüm notlarına baktığımız zaman genel sistem kararlılığını arttırma konusunda da önemli yeniliklerin sunulması söz konusu. Güncelleme yayınlandığı zaman, daha detaylı bilgi sahibi olabileceğiz.

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı