Oyun
Trend

PS Plus Haziran Oyunları Açıklandı

PS Plus için Haziran ayının oyunları açıklandı. PS Plus sisteminde sunulacak olan oyunlar hangileri olacak?

Her ay üyelerine ücretsiz oyunlar oynama imkanı sunan PS Plus sistemi, Sony’nin oyun konsollarının en büyük avantajlarından bir tanesi.

Sürekli yeni oyunlar oynamanıza ve sürekli olarak alternatif yapımlarla karşılaşmanıza olanak veren sistemin son olarak Haziran ayı için oyunlarının açıklandığını belirtelim.

PS Plus Haziran Oyunlar Neler?

Önümüzdeki ay için açıklanan oyunlar arasında kullanıcıları sevindirecek yapımların olduğunu söyleyebiliriz. Ücretsiz olarak verilecek olan il oyun 2D platform oyunlarından biri olan Sonic Mania oldu. Eğlenceli Sonic oyununun dışında da sürprizler var.

Sonic oyununun dışında sunulan bir başka oyun ise Borderlands 2 oyunu oldu. Borderlands The Pre Sequel ve Borderlands The Handsome Collection paketlerinin de beraber geldiği oyun, 4K grafik geliştirme paketleriyle beraber oyunculara sunulmuş olacak.

Oldukça beğenilen ve şu sıralar yeni oyunu için hazırlıkların devam ettiği Borderlands yapımının yeniden hatırlatılmak adına paketleriyle beraber sunulmuş olduğunu belirtelim. Muhtemelen yeni oyun öncesinde tekrar oyuncuların ilgisinin artması istenmiş durumda.

PS Plus için sunulan tüm bu yapımların indirilebilir olacağı tarih ise 4 Haziran olarak açıklandı. PS Plus üyelerinin 4 Haziran sonrasında tüm bu oyunları indirmesi ve yüklemesi muhtemel olacak. Şimdilik sunulacak olan yapımlar bu şekilde.

Bu süre içerisinde herhangi bir sürpriz gelir mi bilinmez ama yayınlanan videoda bu yönde bir ipucu yer almıyor. Videoyu haberin içerisinde bulabilirsiniz.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı