Oyun

PS Plus Eylül Oyunları Belli Oldu

PS Plus Eylül oyunları için beklenen açıklama geldi. PS Plus Eylül oyunları hangileri?

PlayStation kullanıcılarının merakla beklediği PS Plus oyunları her ay düzenli olarak yenileniyor. Sony, sürekli olarak yeni oyunlarla listelerini güncelliyor ve her seferinde bir adım öne çıkacak oyunlar tanıtılıyor. Son olarak Ağustos ayı oyunlarında bir hayli ilgi toplayan Sony’nin bunun hemen arkasından ise PS Plus Eylül ayı oyunlarını açıkladığını gördük.

Eylül ayı için açıklanan oyunlar ise bir hayli ilgi toplamayı başaracak gibi duruyor. Özellikle PS4 için iddialı oyunlar karşımıza çıkacak. Twitter hesabı üzerinden açıklanan oyunlara bakalım.

PS Plus Eylül Ayı Oyunları

Eylül ayı için açıklanan oyunlar Batman Arkham Knight ve Darksiders 3 oldu. En çok dikkat çeken oyun ise Batman Arkham Knight oldu.

Eylül ayı boyunca ücretsiz olarak sunulacak olan oyunun, 2015 yılında yayınlanmış ancak hala ciddi bir oyuncu kitlesine sahip olan bir oyun olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

PS Plus Eylül

Yeni oyunun yanında Darksiders 3 için de beklentilerin oldukça yüksek olduğunu eklemek gerekiyor. Özellikle PS4 kullanıcıları için öne çıkacak olan yapımların dışında sürpriz bazı yeniliklerin olacağını da ekleyelim.

Bu sürprizler için bir süre daha beklemek gerekecek. Sony’nin bu konuda da açıklamalar yaptığını göreceğiz. Şimdilik yeni oyunlar için bir süre daha beklemek gerekiyor.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı