Mobil

Pocophone X2 Modeli için Detaylar Geliyor

Pocophone X2 akıllı telefon modeli için resmi paylaşım geldi.

Xiaomi tarafından kısa süre önce yapılan açıklama ile Poco’nun markanın ikinci alt markası olacağı açıklanmıştı. Redmi gibi markanın alt markası olarak devam edecek olan Poco için yeni adımlar atılmaya devam ediyor. Herkes Pocophone F2 model akıllı telefonları beklerken markanın yeni bir model üzerinde çalıştığı da ortaya çıktı.

Pocophone X2 adıyla ortaya çıkan yeni akıllı telefonlar için resmi bir paylaşımın gelmesiyle beraber yeni modelin geleceği de doğrulanmış oldu. Bu modelin serinin üçüncü akıllı telefon olarak gelmesi söz konusu olacak.

Pocophone X2 Neler Sunacak?

Başta şunu söylemek gerekiyor ki Pocophone X2 akıllı telefonlarını Pocophone F2 modelleriyle karıştırmamak gerekiyor. Bu model serinin üçüncü akıllı telefonu olarak gelecek. Diğer modellerden farklı olarak bu serinin amiral gemisi akıllı telefonlarından biri olduğunu görmek mümkün olacak. Beklenti telefonun diğer iki modelin üzerinde bir seri olarak geleceği yönünde.

Pocophone X2

Hem teknik özellikler açısından hem de tasarım açısından Pocophone X2 akıllı telefonlarının daha başarılı ve daha üst bir seri olduğunu söyleyebiliriz.

Şimdilik telefonun içerisinde nasıl bir sistemin yer alacağı konusunda kesin bilgiler yok ancak bu modelin amiral gemisi telefonlar arasında yer aldığını göreceğiz. Telefonun tanıtımı konusunda kesin bilgiler paylaşıldığı zaman sitemizde bu modellere yer vereceğiz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı