Mobil

Pocophone X2 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Pocophone X2 tanıtım tarihi için yeni detaylar ortaya çıktı.

Xiaomi’nin ikinci alt markası konumunda olan Pocophone markasının yeni bir akıllı telefon sunacağı iddiaları gündem olmuştu. Yeni akıllı telefonların ne zaman çıkış yapacağı konusunda kesin bilgiler paylaşılmamıştı. Özellikle telefonların ne zaman çıkış yapacağı konusunda kesin bilgiler yoktu. Şimdi ise Pocophone X2 akıllı telefonu için tarih ortaya çıktı.

Yeni modellerin ne zaman geleceğini gösteren tarihle beraber Pocophone X2 akıllı telefonlarının bazı özellikleri de paylaşıldı. Buna göre yeni seri akıllı telefonların çıkışını çok beklemek gerekmeyecek.

Pocophone X2 Ne Zaman Geliyor?

Paylaşılan afiş görsellerine göre yeni akıllı telefonların tanıtımı için Şubat ayını beklemek gerekiyor. Telefonların tanıtımı 4 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek. 4 Şubat tanıtımında tüm özellikleri göreceğiz ancak şimdiden bazı teknik özelliklerin ortaya çıktığını da ekleyelim.

Buna göre yeni akıllı telefonlarda kısa süre önce piyasaya sürülen Snapdragon 730G işlemcileri bulunacak. Amiral gemisi modelleri aratmayacak olan işlemcilerin yanında 6.67 inçlik bir ekran boyutu karşımıza çıkacak.

Pocophone X2

Bunun dışında ekran yenileme hızı da 120 Hz olacak. Çözünürlük değeri konusunda ise bir bilgi yok. Beklentimiz RAM kısmında ise 6 ve 8 GB RAM miktarının sunulacağı yönünde.

Telefonun fiyatı ve diğer bilgileri için ise tanıtımı beklememiz gerekecek. Tanıtım sonrasında tüm detaylara ulaşacağız. Telefonun amiral gemisi akıllı telefon serileri içerisinde yer alıp almayacağı da bu şekilde ortaya çıkacak.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı