Mobil

Pocophone F2 Çıkış Tarihi Detaylanıyor

Pocophone F2 akıllı telefonları için ilk bilgiler gelmeye başladı.

Xiaomi’nin alt markası konumunda olan Pocophone, geçtiğimiz yıllarda yeni seri akıllı telefonları Pocophone F1 modelini satışa sunmuş ve telefonların satış rakamlarıyla bir hayli ilgi toplamıştı. Fakat Pocophone F1 modelinin devam serisi bir türlü gelmedi. Aradan geçen uzun zamana rağmen Pocophone F2 akıllı telefonlarının duyurulmadığını gördük. Şimdi ise söz konusu akıllı telefonların çıkış tarihine ilişkin yeni bilgiler ortaya çıktı.

Pocophone F2 Önümüzdeki Sene Geliyor

Firmanın küresel başkanı olarak bilinen Alvin Tse tarafından yapılan bir paylaşım, yeni akıllı telefonların ne zaman geleceğini de ortaya koymuş oldu. Weibo üzerinden yapılan paylaşımda “2020 yılında Poco’dan daha fazla haber duyacaksınız” ifadelerine yer veriliyor. Bu da merakla beklenen yeni akıllı telefonların 2020 yılında geleceğini gösteriyor.

Pocophone F2

Pocophone F2 akıllı telefonlarının özelliklerinin ne olacağı ya da tam olarak ne zaman tanıtılacağı konusunda ise şimdilik bir bilgi paylaşımı bulunmamakta. Muhtemelen 2020 yılında Pocophone F2 akıllı telefonlarına ilişkin çok daha fazla detayın paylaşıldığını göreceğiz. Özellikle telefonların donanım özellikleri konusunda bilgilerin 2020 yılında ortaya çıkması beklenmekte.  

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı