Oyun

PlayStation Plus Şubat 2020 Oyunları

PlayStation Plus Şubat ayı için oyunlar açıklandı.

Sony’nin yeni her ay kullanıcılara sunduğu PS Plus oyunları için açıklamalar devam ediyor. Son olarak Şubat ayında sunulacak olan oyunlar için açıklama geldi. Ocak ayında sunulan oyunlar biraz düşük sistemli oyunlar olmuş ve çok ses getirmemişti. Şimdi ise Şubat ayı için beklenen oyunlar açıklandı. Şubat ayı için açıklanan oyunlar ise PS Plus üyelerini biraz daha memnun edecek gibi duruyor.

PS Plus 2020 için açıklanan oyunlar özellikle PS4 kullanıcılarını sevindirecek gibi duruyor. İlk sunulacak olan yapım God of War oldu.

PlayStation Plus Şubat Sürprizleri

İlk olarak sunulacak olan ücretsiz oyun God of War olacak ancak tek sürpriz bu değil. Bunun yanında bir de zombilere karşı savaştığınız Dying Light oyunu sunulacak. Hayatta kalma tarzı bir oyun olan Dying Light oyununun da yine PlayStation Plus kullanıcılarını sevindireceği kesin.

PlayStation Plus

Şubat ayı için belirlenen bu oyunların dışında başka ne gibi sürprizler yapılacağı ise henüz belli değil. Sony bu konuda yeni sürprizler de yapabilir. Özellikle eski konsol sahipleri için de sürprizlerin de gelmesi söz konusu olabilir.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı