Oyun

PlayStation 5 Fiyatı Sızdırıldı

PlayStation 5 oyun konsolları için yeni bir fiyat bilgisi geldi.

Sony’nin yeni oyun konsolları olarak gelmesi beklenen PlayStation 5 oyun konsollarının özelliklerine ilişkin sürekli yeni bilgiler paylaşılmaya devam ediyor. Çok kısa bir süre önce Sony tarafından bu konuda bir açıklama yapılmış ve oyun konsollarının sistemi hakkında bilgiler paylaşılmıştı.

Hemen sonrasında ise yeni seri oyun konsollarının fiyatları konusunda bilgiler ortaya çıktı. Daha doğrusu bu kez bir e-ticaret sitesi üzerinden oyun konsollarının fiyatı konusunda iddialar ortaya çıktı. Danimarka tabanlı bir site üzerinden ortaya çıkan bilgilere göre yeni serinin fiyatı biraz daha yüksek olacak.

PlayStation 5 Ne Kadar Fiyatla Gelecek?

Yeni oyun konsollarının fiyat kısmında 450-500 dolar bandında olması beklenmekteydi. Fakat sitede yer alan bilgilere göre oyun konsolunun fiyatı 6989 Danimarka kronu olacak. Bu da demek oluyor ki yaklaşık olarak konsolların fiyatı 1030 dolar olacak.

PlayStation 5

Sitede yer alan bilgiler, konsolların çok daha yüksek bir fiyatla satışa çıkacağını göstermekte. Bunun dışında satışa sunulacak olan tarih konusunda da önemli bilgiler var. Aynı sitede yer alan bilgilere göre yeni seri konsollar 1 Aralık 2020 tarihinde satışa çıkmış olacak.

Fiyatlar kısmında daha ne gibi değişikliklerin olacağını zaman gösterecek. Şimdilik Sony tarafından yapılmış olan resmi bir açıklama bulunmuyor.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı