Oyun

PlayStation 4 için yeni güncelleme 7.02 Sürümü Yayınlandı

PlayStation 4 oyun konsolları için yeni bir güncelleme daha yayınlandı.

Sony’nin bir yandan yeni oyun konsolları için çalışmalar yaptığını biliyoruz. Firma bir yandan oyun konsolları için hazırlıklarını devam ettirirken bir yandan ise mevcut oyun konsolları için güncellemelerine devam ediyor. PlayStation 4 oyun konsolları için son olarak yeni bir güncelleme daha yayınlandı. 7.02 sürüm numarasıyla yayınlanan yeni güncelleme, sistem kararlılığının artmasını sağlamakta. Dilerseniz güncellemenin tüm detaylarından söz edelim.

PlayStation 4 Sürüm Güncellemesi

Mevcut oyun konsolları için yayınlanan yeni sürüm, sistem kararlılığını arttırmış durumda. Bir yandan sistem kararlılığının artması sağlanıyor bir yandan da konsolların genel performans değerlerinin artması sağlanıyor.

PlayStation 4

Bu noktada önemli olan güncellemenin boyutu kısmında ise 447.9 MB gibi bir boyut sunulduğunu ekleyelim. 447.9 MB dosya boyutuna sahip olan güncellemenin genel olarak sistem kararlılığını arttırması söz konusu olacak.

Oyunlardaki performansın da artmasını sağlayacak olan güncellemenin şu an için tüm kullanıcılara sunulduğunu da ekleyelim. Bundan sonraki süreçte de güncellemelerin gelmesi bekleniyor. Fakat yeni konsolların çıkış yapacağını düşünecek olursak, bundan sonra gelen güncellemeler önemli bir yenilik içermeyecek gibi duruyor.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı