Oyun
Trend

Ücretsiz Total War Saga Troy Oyunu için Son Saatler

Total War Saga Troy ücretsiz oldu ama çok çok kısa bir süre için ücretsiz oldu. Yapımı ne zamana kadar kütüphaneye ekleyebiliriz?

Total War oyunlarının en yenisi olan Total War Saga Troy için uzun bekleyiş son buldu. Aylardır devam eden bekleyiş sonrasında oyun Epic Games üzerinde yayınlandı. Oyun yayınlandı ama oyunun önüne geçen bir kampanya daha çok konuşuluyor.

Bu kampanyaya göre Total War Saga Troy ücretsiz oldu. Daha yeni yayınlanan bir oyunun ücretsiz olması pek görülmüş bir durum değil. Fakat iki firmanın ortalığı ile böyle bir kampanyaya adım atılması mümkün oldu.

Total War Saga Troy Ücretsiz Ama 1 Gün!

Oyun dün öğleden sonra 16:00 saatinde ücretsiz olarak sunuldu. İlk gün şerefine ücretsiz yapılan yapım, geri kalan günlerde tamamen ücretli olarak satılacak ve kampanya son bulacak. Oyunu ücretsiz olarak almak isteyen kullanıcıların 14 Ağustos saat 16:00’ya kadar oyunu kütüphaneye eklemesi gerekiyor.

total-war-saga-troy-ucretsiz.jpeg

Eğer bu süre içerisinde oyunu eklerseniz, yapım sizin olacağız. Eğer ücretsiz süresini kaçıracak olursanız, bu durumda da 215 TL ödeme yapmanız lazım. Çünkü açıklanan fiyat 215 TL oldu.

Türkçe alt yazılı bir oyun olmasının yanında Truva tarihini ele alan oyunun, 12 aylık süre için de sadece Epic Games üzerinden satışının devam edeceğini ekleyelim. 1 yıl geçtikten sonra hem Epic Games satışları hem de Steam satışları devam edecek.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu