Oyun
Trend

Tom Clancy’s The Division Ücretsiz Kullanıma Sunuldu

Tom Clancy’s The Division ücretsiz olarak satışa sunuldu. Ubisoft ücretsiz oyun süresi hakkında açıklama yaptı mı?

Ubisoft’un sevilen oyunlarından olan Tom Clancy’s The Division, birkaç senedir iyi satış rakamlarına sahip. İlk çıkış tarihi 2016 yılınan dayanan oyun, 4 yıl süre geçmesine rağmen popüler mi derseniz popüler.

2020 oyun dünyası şartlarında grafikleri de hala sırıtmayan oyunun, başarılı bulunduğunu üstüne basarak belirtelim. Bu tarz oyunların her dönem oyuncu kitlesi bulduğu için de fiyatlar her zaman belli seviyelerin üzerinde tutuluyor. Tom Clancy’s The Division için de bu geçerli. Oyun 135 TL satış fiyatına sahip.

Belki satış fiyatı çok gelebilir ancak Ubisoft bu soruna çözüm olacak yeni bir kampanyanın da duyurusunu gerçekleştirdi. Yapılan duyuru ile beraber oyunun bir süreliğine ücretsiz olduğu açıklaması geldi.

Tom Clancy’s The Division Ne Zamana Kadar Alınabiliyor?

Ücretsiz olarak Tom Clancy’s The Division almak istiyorsanız çok zamanınız yok. Şu an zaten kampanya başlamış durumda. 1 Eylül tarihinde yapım ücretsiz oldu bile. 8 Eylül Salı günü akşamına kadar da oyunu ücretsiz olarak almaya devam edebileceksiniz.

tom-clancys-the-division-2.jpg

PC için yapılan kampanya bir Ubisoft hesabı gerektirecek. Oyun hesabınız yoksa, yeni bir tane açmanız lazım. Hesap açmayan kullanıcıların ücretsiz oyunu Steam üzerinden alması gibi bir durum söz konusu değil. Bu şekilde paylaşımlar yapılıyor ama bunlar doğruyu yansıtmamakta.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu