Oyun
Trend

The Witcher Geçici Süreliğine Ücretsiz Oldu

The Witcher ücretsiz. 2007 yılında yayınlanan oyun GOG üzerinden ücretsiz sunuldu. Ama oyunu almak için süre sınırlaması var.

O dizilere konu olmuş olan bir efsane bir oyun. The Witcher yapımından söz ediyoruz. Bir yandan Netflix platformunda 2.sezonunun yayınlanması beklenen bir yandan da yeni oyunu için duyuruların yapılması beklenen efsane, bu sefer yayınlanan ilk oyunu ile oyuncuların odağına oturmuş durumda. Çünkü oyun çok kısa bir süre için geçerli olacak şekilde ücretsiz.

The Witcher GOG Üzerinden Ücretsiz Veriliyor

İlk defa 2007 yılında yayınlanan serinin doğumunu gerçekleştiren birinci oyun, şu sıralar GOG üzerinden ücretsiz dağıtıma açıldı.

Tamamen ücretsiz alacağınız oyun için GOG hesabınızın olması yeterli oluyor. GOG hesabı ile giriş yapıp, oyun sayfasından “Go to Giveaway” yazısına tıklamanız yeterli olacak.

Sayfada karşınıza çıkacak adımları izlemek yeterli gelecek ve The Witcher’ı ücretsiz olarak alabileceksiniz. Fakat tek sıkıntı şu ki oyun için ayrılan süre çok kısa. Ücretsiz sürüm için ayrılan süre sadece 9 saat.

the-witcher-1.jpg

9 saatlik süre şu sıralar 6 saate kadar düşmüş durumda. Bir 5-6 saat sonra oyun yeniden eski fiyatına çıkacak. Epic Games, Steam ya da herhangi bir platformdan oyun sayfasını açtığınız zaman indirim ya da ücretsiz oyun kampanyası da göremiyorsunuz. Kampanya sadece GOG üzerinden düzenleniyor gibi gözüküyor.

GOG hesabı olan kullanıcılar için platform üzerindeki sayfanın adresini de buraya bırakalım. Bu sayfa üzerinden oyuna ulaşabilirsiniz. Ama uyarımızı unutmayın 5-6 saat sonra The Witcher tekrar ücretli olacak. Kampanya çok kısa bir süre.

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu