Oyun
Trend

Suicide Squad Oyunu Geliyor

Suicide Squad oyunu resmiyet kazandı. Oyunun ilk duyurusu henüz yapılmadı ama o ilk duyurunun ne zaman yapılacağı açıklandı.

DC’nin evreninde olan Suicide Squad karakterleri, sinema filmi olarak çok sevilmişti. Sinema filminin tanınmasıyla beraber ise yeni projeler ve yeni atılımların olacağı iddia edilmişti. Yeni bir sinema filmi bir yana Suicide Squad oyunu konuşulmaya başlandı. Çünkü DC bunu işaret eden bazı ipuçları verdi. Mesela oyunla ilgili olabilecek olan bazı alan adlarının satın alınmasını sağladı.

Sadece bu alan adları bile iddialar için mini bir kanıt oluşturmaya yetti. Fakat resmi açıklama gelmeden gerçek anlamda filmin oyununun geleceğini söylemek çok zordu. Şimdi ise o beklenen kanıt geldi ve resmi bir paylaşım yapıldı.

Suicide Squad Oyunu Geliyor

DC evrenini oyuncuların karşısına çıkaracak olan yeni yapım için beklenen bilgiyi paylaşan Rocksteady Games oldu. Kendi Twitter hesabından paylaşım yapan firma, yeni oyunu onayladı ve oyunun ne zaman tanıtılacağı hakkında da bilgi verdi.

Bu paylaşıma göre oyunun tanıtıma sadece 12 gün var. 22 Ağustos tarihinde düzenlenecek DC Fandome etkinliği oyunun ilk gösterim etkinliği olacak. Batman Arkham City oyununun da yapımcısı olan Rocksteady Games, bu oyunda elde etmiş olduğu başarısını Suicide Squad oyununda da devam ettirecek gibi duruyor.

Tabii ki oyun detayları için biraz daha bekleyeceğiz ama eminim detaylı, hikayeyi en iyi şekilde yansıtan bir oyun gelecektir. Yani en azından bizim beklentimiz bu yönde.

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu