Oyun
Trend

Steam Sonbahar Festivali Ne Zaman?

Oyunların yeniden indirime gireceği Steam Sonbahar Festivali ne zaman düzenlenecek? Festival tarihi az çok belli olmuş olabilir.

Oyunları uygun fiyata mı satın almak istiyorsunuz? O zaman belli aralıklarla düzenlenen indirim etkinliklerini kaçırmamanızı öneriyorum. Bunların başında da Steam etkinlikler geliyor. Steam her dönem farklı bir indirim etkinliği düzenliyor ve oyunların satış fiyatlarını çok aşağı çekiyor. Firmanın bu şekilde fiyat düzenlemesi getirdiği etkinliklerden birisi de Steam Sonbahar Festivali olacak.

Yaz indirimleri kadar etkili olması beklenen Steam Sonbahar Festivali kapsamında binlerce oyunun indirme girdiğini göreceğiz. Sadece oyunların indirimde olması değil, bunun yanında oyunların demolarının yayınlanması da beklenmekte. Peki, yeni etkinli tarihi ne zaman?

Steam Sonbahar Festivali Ekim’de

Bu konuda bilgiyi veren isim oyun dünyasını yakından takip eden Geoff Keighley oldu. Ünlü isim tarafından yapılan açıklamaya göre bu sene oyun indirimlerinin de uygulanacağı etkinlik 7 Ekim’de başlayacak.

steam-sonbahar-festivali-2.jpg

Yaz indirimleri kadar uzun süre devam eden bir festival olmayacak. Etkinlik sadece 13 Ekim tarihine kadar devam edecek. Demo oyunlar da bu tarih içerisinde yayınlanacak ve belirtilen tarihlerden sonra da ücretsiz olarak denenebilecek.

Tabii ki şu da var şimdilik demo oyunların hangileri olacağı veya hangi oyunun ne kadar indirime gireceği konusunda da bilgimiz yok. Bu ve bunun gibi her detay için Valve açıklamalarına göz keseceğiz.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu