Oyun
Trend

PUBG Mobile Library Map Haritası Detaylandı

PUBG Mobile Library Map haritası ve oyunun yeni bir modu ortaya çıktı. Yeni oyun modunun artıları neler?

PUBG Mobile yeni bir oyun modu ile gündemde. The Ancient Secret adı verilen yeni oyun moduyla beraber oyunda rekabetin biraz daha artacağı ve oyunun eski uygarlık temasına bürüneceği ortaya çıkmıştı. Yeni oyun modunun duyurulmasının ardından zaten gelişmeleri merakla bekliyorduk ama beklediğimizden daha hızlı adımlar atıldı.

Bu sefer de PUBG Mobile Library Map haritası ortaya çıktı. Yeni haritayla beraber Ancient Secret binası da detaylandırılmış oldu.

PUBG Mobile Yeni Oyun Modu Yeni Harita

Yeni haritada bulunan Ancient Secret binası, devasa bir piramitten başkası değil. İki katlı piramidin içerinde girdiğinizde, gizli odalar ve özel hazırlanmış bir alan yapısı ile karşılaşıyorsunuz. Gizemlerle dolu yeni haritada sahip olacağınız artı bir oyun modu daha olacak.

Team Gun adı verilen bu oyun modu, arena modu olarak da gösterilebilir. 4’e 4 bir şekilde oynayacağınız modda, oyuncular rakiplerini yendikçe yeni silahlar ve puan kazanıyorsunuz gibi bir mod. Tipik CS GO ölüm maçı tarzı yakalanmış durumda.

pubg-mobile-library-map.jpg

Cuma günü ike Pazar günleri arasında oynanabilecek olan bu mod, PUBG Mobile Library Map haritasıyla daha da eğlenceli bir hale getirilecek gibi duruyor. Modu oynamak isteyenlerin ise bira daha beklemesi lazım çünkü herkese açılmış güncelleme gelmedi. Bunun için modun kullanımı da zaman alacaktır.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu