PlayStation 5 Fiyatı Sızmış Olabilir

PlayStation 5 Fiyatı Sızmış Olabilir

PlayStation 5 fiyatını gösteren yeni bir Twett paylaşımı yapıldı. Fiyatlar sanıldığının aksine yüksek olabilir.

Sony ertelediği tanıtımı sonunda gerçekleştiriyor. Bugün PlayStation 5 günü olacak. Haziran ayının başında dendi olmadı. 4 Haziran dendi yine olmadı. Yeni bir erteleme beklenmiyor. 11 Haziran tanıtımı gerçekleşecek.

Tanıtım için birkaç saat gibi bir süre var heyecanla bekliyoruz ama sürenin yaklaşması PlayStation 5 bilgiler sızmaya devam etmeyecek anlamına gelmiyor. Yine, sürekli olduğu gibi önemli bilgiler var. Özellikler için değil de fiyat için bir sızıntı geldi.

PlayStation 5 Fiyatı Memnun Etmeyecek

Böyle bilgilerde kesin konuşmak için tanıtım önemli. Fiyat son belli olan bilgi ve en kritik bilgi. Yeni bir satış görseli bu bilginin biraz daha erken gözükmesini sağladı.

2 TB depolama alanı bulunan PlayStation 5 için Amazon fiyatının 600 Pound şeklinde listelendiği anlaşılıyor. Twitter aracılığıyla paylaşılan satış sayfasında gözüken fiyat bu.

playstation-5.jpg

2 TB depolama alanının olduğu versiyon bir seviye üst versiyon olabilir. İlk versiyon için 1 TB depolama alanı daha mantıklı bir seçim olacak ve fiyatı düşürecek.

Merak edilen çok şey var. Üzerinde durulan ortak görüş, fiyatın yüksek olacağı görüşü. 600 Pound eski konsolun fiyatının çok çok üzerinde bir fiyat. 2 TB tek seçenek olursa ve daha düşük bir fiyatta gelmeyecek olursa, satışlar düşük aralıkta kalabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.