Oyun
Trend

Mafia Definitive Edition Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Mafia Definitive Edition için bir video yayınlandı ve oyunun ön siparişleri açıldı. Yeni grafik yapısıyla beraber Mafia Definitive Edition.

Grafikleri yenilenen ve grafikleri yenilendiği gibi oyun yapısı da yenilenecek olan Mafia Definitive Edition sürümünde sona gelindi.

Yeni oyunun hem grafikleri başarılı olacak hem de bize çok daha iyi bir aksiyon sunacak. Birkaç kez ertelenmesi ve ne zaman çıkacağının net olmamasına karşın sonunda oyunun çıkış tarihi açıklandı ve yeni bir fragman tarzı bir şey yayınlandı. Yayınlanan yeni fragman, oyundan çok önemli mesajları da veriyor.

Mafia Definitive Edition için Son Video

25 Eylül tarihinde yayınlanacak olan oyunun yeni videosunun başlığı “The City of Lost Heaven” olarak gözüküyor. Başlık neden önemli çünkü videonun içeriğini anlatıyor. Başlıkta yer aldığı gibi oyunda Lost Heaven şehrini görüyoruz.

Tabii ki tahmin edebileceğiniz gibi şehrin yenilenmiş versiyonunu görme şansını elde ediyoruz. Grafikler tamamen yenilenmiş, nesneler değiştirilmiş ve dokular güncellenmiş. Dokularda bile ekstra bir derinlik verildiğini gördüğümüz yeni grafiklere ek olarak ışıklandırma sistemi de tamamen değiştirilmiş durumda.

Sadece 46 saniyelik olan bir video olarak yayınlanmış olsa da söz konusu video bile oyundaki yapıyı özetlemiş oldu. Açıkçası şu ana kadar çıkan Mafia oyunları içerisinde en iyi grafiklere sahip olduğunu düşündüğümüz Mafia Definitive Edition için çıkış tarihini de yeniden hatırlatalım.

Oyun 25 Eylül tarihinde satışa çıkacak ve hem konsollarda hem de PC için yayın yapılacak. Oyunun fiyatı da PC için şu an 259 TL olarak gözüküyor. Ön siparişlerin açılmasına karşın konsollar için hala fiyat net değil. Konsollar için yayınlanacak olan fiyatı çok merak ediyoruz çünkü konsollar için fiyatın bir hayli yüksek olacağı düşünülmekte. PC fiyatı bile tahminlerin çok çok üzerinde çıktı.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu