Oyun
Trend

Halo 3 Yeni Silah Kaplamaları ile Güncelleniyor

Halo 3 silah kaplamaları ile yenilenecek. 3.sezon kapsamında yayınlanacak Halo 3 silah kaplamaları hakkında ne biliyoruz?

İnsanlarla uzaylılar arasındaki savaşı konu edinen ve savaş atmosferini de en iyi şekilde yansıtan oyunlar arasında yer alan Halo, yılların eskitmeyi başaramadığı oyunlar arasında yer alıyor. Önce Halo, sonra Halo 2 ve Halo 3 derken seri haline gelen yapım hala ciddi sayıda oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Bu özellikle Halo 3 oyunu için geçerli.

Oyunun çıkışı üzerinden 13 yıl geçti ama hala yapım unutulmadı ve hala tercih ediliyor. Geliştirici firma bu ilgiye sessiz kalacak değil ya geliştirici firmanın da 13 yıl sonra aldığı güzel bir karar var. Bu karara göre oyuna yeni bir güncelleme geliyor.

Halo 3 Yeni Güncellemesini Alıyor

Oyuna gelecek olan yeni güncelleme, hata düzenlemeleri için falan değil doğrudan yeni özellikler kazandırmak adına gelecek. Güncelleme ile yıllardır görmediğimiz silah kaplamalarının yapıma eklendiğini göreceğiz.

Bu zamana kadar oyuna ek bir silah kaplaması gelmemişti ve bu yönde silahlar hiç değişmemişti. 3.sezon ile yayınlanan silah kaplamaları bu alanda ilk olacak. Hem oyuna yeni bir renk sağlayacak hem de ilk olma özelliği ile yapıma yeniden can kazandıracak.

Yeni silahlar, ek ögeler gibi artıları da getirecek olan güncelleme ODTS’den sonra yayına açılacak ve 3.sezonda başlamış olacak. Aradan yıllar geçmesine rağmen yeni silahların Halo 3’e ne derece aksiyon kazandıracağını merak etmiyor değiliz.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu