Oyun
Trend

F1 2018 Ücretsiz – Kaçmadan Alın

F1 2018 ücretsiz olarak alınabiliyor. Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak alınacak olan oyun ne zamana kadar bedava?

Ücretsiz oyun. Bu kelimeyi son bir yıldır her hafta duymaya başladık. Eskiden böyle değildi. Bir oyunun ücretsiz verilmesi çok nadir yaşanan bir durumdu. Fakat artık ardı arkası kesilmiyor. Dijital oyun servisleri birbirlerini ezmek için sürekli oyun dağıtıyor. Bu hafta bizim payımıza düşen oyun ise F1 2018 oldu.

Adından anlaşılacağı gibi formula yarışlarının konu edindiği bir yarış simülasyon oyunu olan F1 2018 ücretsiz hale getirildi ve sadece kısa süreli olarak ücretsiz veriliyor.

F1 2018 Ücretsiz Nasıl Alınır?

Oyundan biraz bahsedip, ücretsiz alım detaylarına geçeceğim. Adından da belli olduğu üzere oyun 2018 yılının dönemini konu ediniyor. 2018 yılındaki tüm pistleri ve tüm takımları barındıran oyun, 20 ikonik araçla oyuna girmenizi de sağlıyor.

Eğlenceli ve formula severler için zaten tutkulu bir oyun olacak olan F1 2018, Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak alınabilecek.

f1-2018-2.jpg

10 Ağustos tarihinde saat 23.00’da son bulacak olan ücretsiz oyun kampanyasıyla beraber oyunu Steam hesabınıza ekleyebiliyorsunuz. Oyun için açılan Humble Bundle sayfasına nereden ulaşacağınızı bilmiyorsanız, bunun için de size bir bağlantı vereceğiz.

Buradaki bağlantıyı kullanarak kolayca sayfaya gidebilirsiniz. Size gösterilen adımları uygulamanı yeterli olacaktır. Fakat şunu da unutmayın ki oyunu almak için mutlaka bir Humble Bundle hesabınız olması gerekiyor.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu